МУНИЦИПАЛЬНОЕ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ШКОЛА №58 ГОРОДА ДОНЕЦКА"

Початкові класи

До уваги освітян, учнів і батьків Донеччини

Повідомляємо, що у повному обсязі функціонує освітній он-лайн ресурс для дистанційного навчання учнів (http://ippo.dn.ua/distancijne-navchannja-shkoljariv

Он-лайн ресурс вміщує:
  • навчальні матеріали;
  • посилання на інтернет-ресурси з мультимедійним контентом;
  • посилання на відеоуроки з усіх навчальних предметів початкової і середньої школи.
Матеріали стануть у нагоді, учням, педагогам, батькам.

Міністерство освіти і науки України звертає увагу освітян, учнів і батьків з Донецької та Луганської областей, навчальні заклади яких не мають можливості вчасно розпочати навчальний процес, що у Запорізькій області функціонує регіональний освітній он-лайн ресурс "Школа сучасних знань", на якому творчими групами передових вчителів області створено окремі дистанційні курси для учнів з основних навчальних предметів 5-9 та 10-11 класів.

Курси розроблено на платформі Moodle. У кожному курсі зібрано узагальнений матеріал до тем навчальних предметів відповідно до діючих державних програм у вигляді відеороликів, презентацій, опорних схем та конспектів, тестів, практичних завдань тощо.

Міносвіти пропонує вчителям Донецької та Луганської областей скористатися ресурсом для організації дистанційного навчання учнів у період вимушеної затримки системного денного навчання. Також учні можуть скористатися ресурсом для самостійного навчання, у разі необхідності – за допомогою батьків.

Роботу в навчальних курсах супроводжуватимуть консультанти – вчителі-предметники Запорізької області, які є авторами цих курсів. Технічна підтримка роботи буде забезпечена адміністратором ресурсу.

Інструкції для роботи вчителів та учнів розміщено на головній сторінці сайту "Школи сучасних знань".

Ініціатива підтримується Міністерством освіти і науки України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.