МУНИЦИПАЛЬНОЕ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "ШКОЛА №58 ГОРОДА ДОНЕЦКА"

Семинары, конференции, педсоветы

11.04. 2013 року

ПДС «Інноваційні форми і методи роботи у сучасному освітньому середовищі»

План проведення семінару

{c

1.Мотиваційній момент: перегляд мультиплікаційного фільму «В стране невыученных уроков».

{

2. Інноваційні форми і методи роботи у сучасному освітньому середовищі:

Технологія суб`єктивізації за Г. О. Бакуліною (вчитель початкових класів В. М. Артеменко)

Технологія критичного мислення як засіб активації пізнавальної діяльності учнів (вчитель хімії Халанська Г. М.)

Латеральне мислення: технологія шістьох капелюхів Е. Боно (вчитель української мови та літератури Сидоренко Л. О.)

Міні-сага як нова форма роботи на уроках гуманітарного циклу (вчитель англійської мови Мамі О. Д.)

{ck3.Артпедагогіка як напрям розвитку здоров`язбережувальних технологій.

Мотиваційний елемент: перегляд анімаційного роліка.

Базові засади артпедагогіки (практичний психолог школи Глазунова Л. В.)

Урок-суд як форма роботи у рамках арт педагогіки (вчитель основ здоров’я, соціальний педагог Дерябіна С. Б.)

{c4. Рефлексія: перегляд анімаційного матеріалу.

26.03.2013 ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР
"ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ЗДОРОВ`ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ"

Мета: Розкрити управлінські аспекти та окреслити пріоритетні напрямки психологічного супроводу здоров’язбережувального освітнього процесу в діяльності навчального закладу – «Школи сприяння здоров’ю». Презентувати наявний досвід роботи зі здоров’язбереження ЗОШ № 58 м.Донецька як навчального закладу Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю.

14.03.2013 СЕМІНАР "СТІЙКИЙ РОЗВИТОК: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ НАПРЯМУ"

ЯРМАРОК "ДРУГЕ ЖИТТЯ НЕПОТРІБНИХ РЕЧЕЙ"

/uploads/editor/4275/370175/sitepage_27/files/pedrada.docx

Розклад семінарів та занять на листопад 2012 року
13.11. - Освіта за новим Держстандартом: аспекти переходу з початкової до старшої коли
20.11 - Педрада "Інформаційно-комунікаційні технології в роботі педагога"
27.11 - Педагогічний консіліум щодо адаптації учнів 5,10 класів
Кожний вівторок - постійно діючий семінар з питань навчання ІКТ.
22-23 жовтня о 10.00 у кабінеті інформатики відбудеться семінар для вчителів "Робота з програмним забезпеченням Word". Запрошуються усі бажаючі

12 жовтня планується проведення вебінару для вчителів гуманітарного циклу "Форма лабораторії та лабораторні роботи на уроках гуманітарного циклу"